close
تبلیغات در اینترنت
جملاتی ناب از شهدا!!!شهید سعید گلچین!

پدر و مادر عزيزم!
آنگاهي كه مرا به خاك مي سپاريد ، چشمانم را باز بگذاريد تا دشمن بداند كه من با چشم باز اين راه را انتخاب نمودم و دستانم را همچنان گره كرده بگذاريد تا دشمن بداند كه من با مشت گره كرده از اين ميهن دفاع كردم
شهيد حسن صنوبري

شهيد را به خاك نسپاريد ، بلكه بر يادها بسپاريد.
شهيد محمد كريمي

دست هاي مرا از تابوت بيرون گذاريد تا دنيا پرستان بدانند كه دست خالي از اين دنيا مي روم و چشم هاي مرا باز بگذاريد تا كوردلان بدانند كه كور كورانه اين راه را انتخاب نكرده ام.
شهيد حسين مداحي

 اي جوانان نكند در رختخواب ذلت بميريد كه حضرت علي عليه السلام در محراب عبادت شهيد شد. اي جوانان مبادا كه در غفلت بميريد كه امام حسين عليه السلام در ميدان نبرد شهيد شد. اي جوانان ، مبادا كه در حال بي تفاوتي بميريد كه علي اكبر در راه حسين عليه السلام و با هدف شهيد شد.
شهيد هادي علي دوست

ای عزیزان بدانید ماندنمان در گرو رفتنمان است.

شهید مهدی باکری
اولین سخنم این است که هر کس را می بینید نهی از منکر کنید.

شهید محمد حسین خیری پور
خدا می داند اگر پیام شهدا و حماسه های انها را به پشت جبهه منتقل نکنیم گنهکاریم.

شهید حاج شیخ عبدالله میثمی

 هیچ کس بی آنکه سعی کند به زیارتآفتاب نخواهد رفت.

شهید سعید جانبزرگی

 یاد خدا را فراموش نکنید . مرتب بسم الله بگویید . با یاد و ذکر خدا و عمل برای رضای خدا خیلی از مسائل حل میشود.

شهید محمد ابراهیم همت 

آرمان‌خواهي انسان مستلزم صبر بر رنج‌هاست.پس برادر خوبم، براي جان‌بازي در راه آرمان‌ها ياد بگير كه در اين سيّاره‌ي رنج ، صبورترين انسان‌ها باشي.

شهيد سيد مرتضي آوینی

 نيتها را خالص کنيد ويقين بدانيد هراندازه که نيتها را پا ک کرده وآنچه درتوان داريم بکارگيريم به همان اندازه نصرت الهي نصيبمان خواهد گشت.
شهيد باقر طباطبائى

 چه خوبست از خود گذشتن و به ملکوت پيوستن، چه خوبست از هيچ به همه چيز رسيدن و چه خوبست از فنائى به جاودانه رسيدن و چه زيباست شهادت.
شهيد معظم مصطفى ابراهيم آبادى

 ای امت رسول الله هر کس یک قدم الان عقب بماند خسرانی بزرگ کرده است. جلوی فساد را بگیرید، جوانان حزب الله حافظ خون شهیدان باشند و جوانان منحرف را جلوگیری و هدایت کنند. جامعه را با قاطعیت بسازند.

دانشجوی شهید حسین رشیدی بیدگلی

 خدای من شاهد است که نه برای گرفتن انتقام و نه برای اینکه شهید بشوم و به بهشت بروم، تنها هدفم از این کار احیای دینم و تداوم انقلابم می باشد.

دانشجوی شهید مراد علی اعلایی

 «خواهرم: محجوب باش و باتقوا، كه شماييد كه دشمن را با چادرسياهتان و تقوايتان میكشيد.» «حجاب تو سنگر تو است، تو از داخل حجاب دشمن را مى بينى و دشمن تو را نمى بيند

شهيد عبدالله محمودى

 «خواهرم: حجاب تو مشت محكمى بر دهان منافقين و دشمنان اسلام مى زند

شهيد صادق مهدى پور

 «تو اى خواهرم... حجاب تو كوبنده تر از خون سرخ من است

شهيد بهرام يادگارى

 «شما خواهرانم و مادرانم: حجاب شما جامعه را از فساد به سوى‏معنويت و صفا مى‏كشاند

شهيد على اصغر پور فرح آبادى

 «اى خواهرم: قبل از هر چيز استعمار از سياهى چادر تو مى‏ترسد تاسرخى خون من

شهيد غلامرضا عسگرى

 شهادت بالاترین مزد جهاد فی سبیل الله را دارد.
شهید شاه آبادی

 سفارش من به شما اين است كه پشتيبان ولايت فقيه باشيد و از امام حمايت نماييد. از روحانيت و دولت حمايت كرده و با كسي كه اين دو را تضعيف كند به شدت برخورد نماييد.
به خدا قسم كه اگر دشمنان مرا بكشند و خونم را بر زمين ريزند در قطره قطره خونم نام مقدس خميني را مي بينند. اي برادران، خط آل محمد و علي را روش و منش خود قرار دهيد و مبادا از اين راه بيرون رويد كه شكست شماها در اين صورت حتمي است. اي خواهران، اين شعر را الگوي خودتان قرار دهيد.
اي زن به تواز فاطمه اينگونه خطاب است
ارزنــده ترين زينت زن حفـظ حجاب است

شهيد مهدي يخچالي

 انسان با عمر كوتاهش بايد از اين دنيا توشه و آذوقه اي براي آخرت بردارد كه در غير اين صورت هلاك خواهد شد.

شهيد خليل واحدي

سفارشي كه دارم بفرزندانم دست از دامن روحانيت متعهد به اسلام برندارند كه آنها از جانب خداوند و پيغمبر (ص) و دوازده امام كشتي نجات دنيا و آخرت مي باشند و اگر امكاناتي هست فرزندم عباس وارد حوزه ي علميه بشود و به طلبگي بپردازد كه انشاء الله يك روحاني متعهد به اسلام بشود.

شهيد علي حسين همتيار

اي دوستان و آشنايان، پيرو خط امام و رهبري و دنباله رو راه شهيدان باشيد.نگذاريد كه دشمنان اسلام بر شما غلبه كنند و شما را از بين ببرند.اي خواهران! حجاب خود را حفظ كنيد كه حجاب پاكدامني و عفت شماست.

شهيد عباس قلعه زماني

 وصيت من به همه عزيزان اين است كه هميشه پشتيبان ولايت فقيه باشيد...

شهيد رجب كمك ن‍‍ژاد

 "من با آگاهي كامل و علم به مكتب رهايي بخش تشيع قدم به اين راه گذاشته ام، زندگي جز آزمايش همين مرحله كه چه كنيم تا رسالت خليفه الله را بعهده بگيريم نيست".

شهيد حسين نامور

"با مردم برخورد اسلامي داشته باشيد، در راه اسلام و قرآن قدم برداريد و مواظب باشيد كه شيطان باعث دوري شما از خدا نگردد."

غلامحسين ارباب رشيد

از برادران و خواهران مي خواهم كه اين نهضت را حفظ كنيد و در راه صدور آن از هيچ كوششي دريغ نكنيد و مگذاريد بار ديگر دست جنايتكاران شرق و غرب در شما مسلط گردد و خونهاي هزاران شهيد از دست برود. در نمازهاي جماعت و جمعه با جديت شركت كنيد. با وحدت و اطاعت از مقام رهبري و پيروي از دستورات اسلام و پاسداري جدي از انقلاب اسلامي و دستاوردهاي آن توطئه هاي استكبار را خنثي و نقش بر آب كنيد.

شهيد مرتضي بهراميان

 باور كنيد كه شهادت از عسل شيرين تر است اگر در بطن كلمه شهادت برويد متوجه خواهيد شد كه چقدر كشته شدن در راه خدا شيرين است. برادرم احمد روح من در انتظار فداكاري توست تو مانند يك مسلمان واقعي زندگيت را وقف خدمت به اسلام كن.

شهيد محمود خادم سيدالشهدا

براي اسلام و انقلاب تبليغات زيادي بكنيد تا نداي اسلام و اسلام طلبي به اقصي نقاط جهان برسد در اشاعه و گسترش فرهنگ اسلامي تلاش لازم را بنماييد و از هيچ كوششي دريغ نكنيد هميشه گوش به فرمان امام امت و مسئولين كشور باشيد".

شهيد اكبر چاجي

 عزیزانم , شما خانواده شهدا از این پس زیر ذره بین قرار میگیرید . همه منتظر ند ببینند تا شما چه میکنید ! مواظب خودتان باشید تا روزی مدیون امام وشهدا نباشید.

شهید مسعود زرین قلم

اساسي ترين مسئله در اسلام شهادت است که نصيب هر کس نمي شود الا اين که مخلص شود .

شهيد عبدالکريم ملکي

 انقلاب بیش از هرچیز برای ما یك ابتلای الهی و یك آزمایش تاریخی و اجتماعی است و در جریان این ابتلا باید رنج، محرومیت، مصایب و ناملایمات را با آغوش باز بپذیریم و در برابر آشوبها و فتنه‌ها با خلوص و شهامت بایستیم و از طولانی شدن این ابتلا و افزایش سختیها و ناملایمات نهراسیم، زیرا علاوه بر اینكه خود را از قید آلودگیهای شركین و وابستگیها، پاك و خالص می‌كنیم، انقلابمان و حركت امت شهیدپرور، عمیقتر و استوارتر می‌شود و از انحراف و شكست مصون می‌ماند.

شهید جهان آرا

 اگر چه ما از حرکت بایستیم و از جنگ دست برداریم ، خداوند به هر نحوی دین مقدسش را حفظ خواهد کرد. مسئله این است که ما باید کاری کنیم که از قافله عقب نمانیم.

شهید توکی

ترسم بر آن است که نکند بر اثر سنگيني گناهانم نتوانم سبک شوم و به سويت پروازکنم و از جمله کساني باشم که از ياد تو و آياتت غافل شده‌اند. خدايا قدرتي به من عطا فرما که اين بار بتوانم در راه تو قدم بردارم و در خودساري خود کوشا باشم. خدايا توفيق ادامه‌ي راه راستين شهدا را به همه‌ي ما عطا فرما.

شهيد هاشم اعتمادي

پيام من به ملت ايران اين است كه با گروهك هاي منافق بجنگيد و نابودشان كنند و راه شهيدان را ادامه دهند.
پيام من به دولت اين است كه امام و شخصيت هاي مملكتي را از هر نقطه حفظ كنند تا ريشه آمريكا كنده شود . تمام ملت بايد گوش به فرمان امام باشد زيرا كه نائب امام زمان است .

شهيد حسين حدادي

ما براي حفظ اسلام و قرآن و براي نشر عدل و فضيلت احقاق حقوق محرومان و احياي دستورات اسلام و ساختن مباني طريقت و آزادي قيام كرده ايم.

شهيد حسن علي قنبري

هرکس ابتدا باید مبارزه را با نفس خویش آغاز کندو طوری مبارزه کند که شیطان توان مقابله با او را نداشته باشید. به یاد خدا باشید.
شهید حفیظی

"برادران عزيز همچنانكه امام امت فرمودند:"تنور جنگ را بايد گرم نگه داشت كه زندگي و حيات اسلام و پيروزي ما به جنگ ميان اسلام و كفر بستگي دارد و بايد بدانيد كه اگر سستي كرديد و باعث شكست انقلاب شديد يقيناً به ذلت و بدبختي دچار خواهيد شد كه مردم كوفه وعراق پس از شهادت امام حسين (ع) دچار شدند و يقيناً آن ذلت و بدبختي برايتان از اين مقاومت و سرسختي تلخ تر خواهد بود".

شهيد ابراهيم وحدت

 شهادت بزرگترين و بالاترين آرزوي يک مومن است ؛ يعني آن را مي توان نهايت درجه تکامل يک مومن خالص قرار داد که به محبوب خويش ، عزيزترين و دوست داشتني ترين سرمايه خود را هديه مي کند.

حسين اسلاميت

همیشه با توکل به خدا و توجه به ائمه معصومین علیهم السلام و اطاعت از دستورات رهبر عزیز و عالیقدر مان بر دشمنان بتازید تا آنها را از صفحه روزگار بردارید و هیچ وقت بر پیروزیهایتان مغرور نشوید.

شهید عباس کریمی
لباس سبز سباه لباس علی اکبر امام حسین است و هرکسی لایق پوشیدن آن نیست .

شهید مهدی خندان

 هر وقت دلت گرفت زیارت عاشورا بخوان و بر مصیبتهای سرور شهیدان تاریخ امام حسین (ع) بنگر ، و اندیشه کن .

شهید دانش اموز علی تجلایی

 سعی کنید قران انیس و مونستان باشد ، نه زینت دکورها وطاقچه های منزلتان شود ،بهتر است قرآن را زینت قلبتان کنید.

شهید سید مجتبی علمدار

مومن اگر قدر خودش را بداند غیر ممکن است که دور گناه بگردد و خود را به خفت اندازد ...

شهید نجف آبادی
شهادت ، ميلادي در تاريخ و هجرت ، ميلادي در جغرافياي يك انسان است و هجرت براي شهادت ، دو ميلاد شكوهمند است در يك زمان و براي يك انسان آزاده .

شهيد محمد رضا باقي

«برادران! خداي نکرده نماز را از ياد نبريد تا آنجا که مي‌توانيد خوابتان را کم کنيد. درس خوانده و در سنگر مدارس براي حفظ اسلام علم ياد بگيريد و با هم با صميميت زندگي کنيد و بيشتر مطالعه کنيد»

شهيد حسين بيگلري

مسئولیت خون شهدا لحظه ای مرا آرام نمیگذارد آنانکه پیمان دوستی با خدا بسته اند هرگز بی وفایی به پیمانشان نمیکنند.
شهید نسیانی

تا می توانید معلومات خود را نسبت به قرآن و به طور کلی اسلام بالا ببرید، از آن مهمتر اینکه بر دانسته های خود جامه بپوشانید . سعی کنیدتمام امور زندگی خود را در پوشش نظام ولایت فقیه در آورید.
شهید شرافتی

دختر عزيزم! مي دانم كه حالا كوچكي و مرا به ياد نمي‌آوري.
و ليكن دخترم، وقتي كه بزرگ شوي حتماً جوياي حال پدرت و علت شهادت پدرت خواهي بود.
بدان كه پدر تو يك پاسدار بود و تو نيز بايد پاسدار خون پدرت باشي.
دخترم! مي‌دانم يتيمانه زندگي كردن و بزرگ شدن در جامعه مشكل است و ليكن بدان كه حسين و حسن و زينب يتيم بودند. حتي پيامبر گرامي اسلام نيز يتيم بزرگ شد.
دخترم! هر وقت دلت گرفت، زيارت عاشورا بخوان و مصيبت هاي سرور شهيدان تاريخ حسين(ع) را بنگر و انديشه كن...
اميدوارم كه در آينده وارث شايسته‌اي براي پدرت باشي.
پروردگارا! مرا و فرزندانم را برپادارنده نماز قرار ده و دعايم را بپذير.

شهيد علي تجلايي 

خدايا مي‌داني چه مي‌كشم، پنداري چون شمع ذوب مي‌شوم. ما از مردن نمي‌هراسيم، اما مي‌ترسيم بعد از ما ايمان را سر ببرند و اگر بسوزيم، روشنايي مي‌رود و جاي خود را دوباره به شب مي‌سپارد. پس چه بايد كرد؟ از يك سو بايد بمانيم تا شهيد آينده شويم و از ديگر سو بايد شهيد شويم تا آينده بماند. هم بايد امروز شهيد شويم تا فردا بماند و هم بايد بمانيم تا فردا شهيد شويم. عجب دردي! چه مي‌شد امروز شهيد مي‌شديم و فردا زنده مي‌شديم تا دوباره شهيد شويم؟!

شهيد کاظم لطيفي 

به دوستان و برادران عزيزم وصيت مي کنم کاري نکنند که صداي غربت فرزند فاطمه (س) مقام معظم رهبري(ره) را که همان ناله غريبانه فاطمه (س) خواهد بود به گوش برسد.

+ نوشته شده در  جمعه 13 فروردين 1389;ساعت 12:34;  توسط خانی;